مشاوره و طراحی نیروگاه خورشیدی

  1. خانه
  2. مشاوره و طراحی نیروگاه خورشیدی

مشاوره و امکان سنجی

در راستای ارتقا شاخص های فنی و اقتصادی نیروگاه های خورشیدی مخصوصا نیروگاه‌های خورشیدی متصل به شبکه که دارای قرارداد خرید تضمینی برق از طرف وزارت نیرو می‌باشند، مشاوره و طراحی این نیروگاه‌ها بر مبنای دانش و قوانین و مقررات روز انجام می‌پذیرد. طراحی صحیح یک نیروگاه خورشیدی قطعا موجب بهبود عملکرد نیروگاه و رشد شاخص سودآوری آن در طول دوره بهره برداری خواهد شد. به علاوه بررسی و تحلیل شاخص های مکانیکی شامل سازه و فونداسیون ساختمان به افزایش ضریب ایمنی نیروگاه منجر خواهد شد.

 با بهره گیری از جمعی از بهترین و باتجربه ترین دانش آموختگان علوم فنی و مهندسی، این خدمات به نحوی مطلوب و مناسب به مشتریان ارائه می گردد. تمامی محاسبات و تحلیل‌های انجام شده در قالب قرارداد مشاوره به مشتری ارائه شده و ضمن انجام امکان سنجی فنی و اقتصادی، تهیه طرح توجیهی و شبیه سازی نرم افزاری، کلیه خدمات خود را در قالب قرارداد مشاوره تضمن می‌کنیم. در تمامی مراحل، از طراحی تا نصب ، راه اندازی و بهره برداری از پروژه کارشناسان ما در کنار شما بوده و پاسخگوی مشکلات احتمالی نیروگاه خورشیدی شما خواهند بود.

بررسی اثر سایه بر نیروگاه خورشیدی با استفاده از PVSyst
ارزیابی اقتصادی نیروگاه خورشیدی با استفاده از RetScreen
طراحی نیروگاه خورشیدی متصل به شبکه 100 کیلوواتی
طراحی نیروگاه خورشیدی متصل به شبکه 20 کیلوواتی

شبیه سازی نرم افزاری

ما از بروزترین نرم افزارهای مهندسی برای شبیه‌سازی نیروگاه شما استفاده خواهیم کرد. تیم تخصصی ما تمامی الزامات فنی و اقتصادی را در شبیه‌سازی بکار خواهند برد. نتایج شبیه‌سازی های نرم افزاری با استانداردهای بین المللی و ملی کاملا منطبق بوده و در تمام دوران بهره‌برداری از نیروگاه‌،  ما صحت نتایج شبیه‌سازی را تضمین می‌کنیم.

علاوه بر نیروگاه‌های خورشیدی متصل به شبکه، این تحلیل ها برای محاسبات فنی نیروگاه‌های خانگی جدا از شبکه که عمدتا برای تامین برق مورد نیاز ویلاها و ساختمان‌های دور از شبکه برق مورد استفاده قرار می‌گیرند نیز انجام می‌شود. با استفاده از این نرم‌افزارها ما بهنیه‌ترین حالت ممکن را برای نصب سیستم برق خورشیدی شما طراحی خواهیم کرد.

اکر مالک کارگاه  صنعتی یا واحد کشاورزی یا ساختمان تجاری یا مسکونی هستید  و قصد دارید در بهای انرژی خود کاهش قابل توجهی بوجود آورید، از طریق ممیزی انرژی ، انجام طرح‌های بهینه سازی و هوشمند سازی و ساختمان، ضمن کاهش قابل توجه بهای انرژی ، کیفیت بهره‌برداری آنها را بهبود خواهیم داد.

PVSyst، نرم افزار شبیه سازی فنی نیروگاه های خورشیدی
RetScreen، نرم افزار شبیه سازی اقتصادی نیروگاه های تجدیدپذیر
Homer، نرم افزار بهینه یابی منابع تجیدید پذیر

ارائه طرح توجیهی

سایر خدمات ما را هم ببینید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست