درباره ما

گروه مهندسی سولارگستران فعالیت خود را در سال 1389 در حوزه سیستم های برق خورشیدی و در قالب یک گروه اجرایی در شهر کرج آغاز نمود. با تمرکز بر سیستم‌های برق خورشیدی آفگرید، پروژه‌های متعددی در غرب و شمال استان البرز اجرا کرده و ضمن توسعه گروه‌های اجرایی خود، فعالیت در برخی از استانهای دیگر را نیز به مجموعه کاری خود اضافه نمود. در سالهای 1396 و 1397 با تاسیس دفاتر کاری خود در شهرهای اصفهان و بندرعباس و استقرار گروه‌های عملیاتی با تجربه و مسلط، ارائه خدمات به بخش‌های وسیعی از کشور را میسر کرد. با توسعه فعالیتهای زیر مجموعه و در راستای تامین تجهیزات مورد نیاز پروژه‌ها، با توجه به موقعیت ویژه دفتر اصفهان و همچنین شرایط مطلوب حمل و انتقال کالا به سایر شهرها از مبدا اصفهان، از سال 1397، دفتر مرکزی به شهر اصفهان منتقل گردید و مدیریت فعالیتها در سایر شعب به صورت متمرکز از این دفتر انجام پذیرفت.

امروزه طیف قابل توجهی از خدمات شامل مشاوره و طراحی، نصب و راه‌اندازی، تعمیرات و نگهداری، تامین تجهیزات، تعمیرات تخصصی و طراحی و ساخت تجهیزات خاص را در حوزه‌های سیستم‌های برق خورشیدی آنگرید و آفگرید، سیستم‌های پمپاژ خورشیدی، خانه‌های هوشمندو سایر موارد مرتبط در استانهای اصفهان، هرمزگان و البرز توسط شعب ما به مشتریان محترم ارائه میشود. ضمن اینکه در بسیاری از دیگر مناطق کشور شامل شهرهای دماوند، فیروزکوه، سیرجان، گرگان، ساری، سبزوار و …..، ارائه این خدمات با بهره‌گیری از سایر همکاران عامل ما در آن شهرها برای مشتریان محترم انجام خواهد شد. ضمن اینکه فروشگاه آنلاین ما در شهر اصفهان تامین تجهیزات برای تمامی مشتریان خود در تمامی مناطق کشور را بصورت بی وقفه فراهم کرده است.

برق خورشیدی 4000 وات هشتگرد - سرخاب
پروژه برق خورشیدی معدن سنگ لاشتر- اصفهان
پروژه 5000 وات آفگرید هشتگرد - خور
برق خورشیدی 4000 وات هشتگرد - سرخاب

خدمات و فعالیتهای ما

assistant_direction

مشاوره و طراحی

ارائه خدمات تخصصی مشاوره و طراحی نیروگاه های خورشید آنگرید، سیستم های برق خورشیدی، طرح های بهینه سازی مصرف، تهیه طرح توجیهی، تعیین زمان بازگشت سرمایه، مشاوره انتخاب برند تجهیزات سیستم و ……

build

نصب و راه اندازی

نصب و راه اندازی انواع سیستم های برق خورشیدی آفگرید و آنگرید، سیستم های کنترلی و مانیتورینگ، سیستم‌های برق اضطراری، سیستم های پمپاز آب خورشیدی با تکنولوژی روز به همراه خدمات پشتیبانی فنی دایمی…

settings

تعمیرات و نگهداری

تعمیرات و نگهداری سیستم های برق خورشیدی آفگرید و آنگرید، تعمیرات و بازدید‌های ادواری، تهیه چک لیست های دوره‌ای، تعمیرات تجهیزات و متعلقات سیستم، بررسی تجهیزات حفاظتی و کابل کشی…..

add_circle_outline

طراحی و ساخت

طراحی و ساخت انواع مبدل‌های DC به AC ،کانورترهای DC به DC، اینورترهای شبه سینوسی و  اصلاح شده، طراحی و ساخت انواع تابلوهای برق خورشیدی، شارژرهای خورشیدی و برق شهر، پکیج‌های برق خورشیدی پرتابل و….

construction

تعمیرات تخصصی

تعمیرات انواع تجهیزات تخصصی سیستم‌های برق خوزرشیدی  شامل اینورترهای سینوسی و شبه سینوسی، شارژ کنترلرهای خورشیدی، سیستم های تبدیلی، مبدل های برق خودرویی، شارژرهای برق شهر، سیستم‌های حفاظتی و کنترلی و….

shop

تامین تجهیزات

فروش انواع تجهیزات برق خورشیدی،  پنل‌های خورشیدی مونوکریستال، پلی‌کریستال و فیلم نازک، شارژ کنترلرهای خورشیدی MPPT و PWM ، اینورترهای سینوسی و شبه سینوسی، انواع باتریهای خورشیدی، پکیج های قابل حمل..

با ما کیفیت یک کار خوب را تجربه کنید

گروه مهندسی سولارگستران، با بهره‌مندی از کادری مجرب، حرفه ای و مسلط خدمات مشاوره و طراحی، نصب و راه اندازی نیروگاه‌های برق خورشیدی و سیستم‌های برق خورشیدی جدا از شبکه را برای مشتریان انجام می‌دهد. با وجود نمایندگی‌های فعال ما در نقاط مختلف کشور، هرگز نگران تداوم خدمات دریافتی نخواهید بود.

0
مشاوره و طراحی
0
نظارت و کنترل پروژه
+0
نصب و راه اندازی
0
مجموع پروژه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست