درباره ما

معرفی

گروه مهندسی سولارگستران فعالیت خود را در اوایل دهه 90 در حوزه سیستم‌های برق خورشیدی و در قالب یک گروه اجرایی آغاز نمود. با تمرکز بر سیستم‌های برق خورشیدی آفگرید، پروژه‌های متعددی در برخی از شهرهای کشور اجرا کرده و به مرور و با  توسعه گروه‌های اجرایی خود، فعالیت در تعداد زیادی از استانها را نیز به مجموعه کاری خود اضافه نمود. ضمن ارائه خدمات در زمینه توسعه و احداث سیستم های برق خورشیدی، طراحی، ساخت و تعمیرات تجهیزات اصلی مورد نیاز در سیستم های خورشیدی شامل انواع اینورترهای آفگرید، شارژ کنترلر خورشیدی، مدارات واسط و … به زمینه کاری خود اضافه کرده است.

امروزه طیف قابل توجهی از خدمات شامل مشاوره و طراحی، نصب و راه‌اندازی، تعمیرات و نگهداری، تامین تجهیزات، تعمیرات تخصصی و طراحی و ساخت تجهیزات خاص را در حوزه‌های سیستم‌های برق خورشیدی آنگرید و آفگرید، سیستم‌های پمپاژ خورشیدی، خانه‌های هوشمند و سایر موارد مرتبط در استان اصفهان به مشتریان محترم ارائه میشود. ضمن اینکه در بسیاری از دیگر مناطق کشور نیز ارائه این خدمات با بهره‌گیری از سایر همکاران عامل ما در آن شهرها برای مشتریان محترم انجام خواهد شد. ضمن اینکه فروشگاه آنلاین ما در شهر اصفهان به صورت تخصصی تامین تجهیزات صنعت برق خورشیدی و تجدیدپذیر و تجهیزات مرتبط (کابل، سیم، فیوز، سازه و ….) را با بیشترین تنوع ، بالاترین کیفیت و قیمت مناسب به مشتریان خود در اقصی نقاط  کشور بصورت بی وقفه بر عهده دارد.

پروژه 5000 وات آفگرید هشتگرد - خور
پروژه برق خورشیدی معدن سنگ لاشتر- اصفهان
برق خورشیدی 4000 وات هشتگرد - سرخاب
پروژه 5000 وات آفگرید هشتگرد - خور

خدمات و فعالیتهای ما

assistant_direction

مشاوره و طراحی

ارائه خدمات تخصصی مشاوره و طراحی نیروگاه های خورشید آنگرید، سیستم های برق خورشیدی، طرح های بهینه سازی مصرف، تهیه طرح توجیهی، تعیین زمان بازگشت سرمایه، مشاوره انتخاب برند تجهیزات سیستم و ……

build

نصب و راه اندازی

نصب و راه اندازی انواع سیستم های برق خورشیدی آفگرید و آنگرید، سیستم های کنترلی و مانیتورینگ، سیستم‌های برق اضطراری، سیستم های پمپاز آب خورشیدی با تکنولوژی روز به همراه خدمات پشتیبانی فنی دایمی…

settings

تعمیرات و نگهداری

تعمیرات و نگهداری سیستم های برق خورشیدی آفگرید و آنگرید، تعمیرات و بازدید‌های ادواری، تهیه چک لیست های دوره‌ای، تعمیرات تجهیزات و متعلقات سیستم، بررسی تجهیزات حفاظتی و کابل کشی…..

add_circle_outline

طراحی و ساخت

طراحی و ساخت انواع مبدل‌های DC به AC ،کانورترهای DC به DC، اینورترهای شبه سینوسی و  اصلاح شده، طراحی و ساخت انواع تابلوهای برق خورشیدی، شارژرهای خورشیدی و برق شهر، پکیج‌های برق خورشیدی پرتابل و….

construction

تعمیرات تخصصی

تعمیرات انواع تجهیزات تخصصی سیستم‌های برق خوزرشیدی  شامل اینورترهای سینوسی و شبه سینوسی، شارژ کنترلرهای خورشیدی، سیستم های تبدیلی، مبدل های برق خودرویی، شارژرهای برق شهر، سیستم‌های حفاظتی و کنترلی و….

shop

تامین تجهیزات

فروش انواع تجهیزات برق خورشیدی،  پنل‌های خورشیدی مونوکریستال، پلی‌کریستال و فیلم نازک، شارژ کنترلرهای خورشیدی MPPT و PWM ، اینورترهای سینوسی و شبه سینوسی، انواع باتریهای خورشیدی، پکیج های قابل حمل..

با ما کیفیت یک کار خوب را تجربه کنید

گروه مهندسی سولارگستران، با بهره‌مندی از کادری مجرب، حرفه ای و مسلط خدمات مشاوره و طراحی، نصب و راه اندازی نیروگاه‌های برق خورشیدی و سیستم‌های برق خورشیدی جدا از شبکه را برای مشتریان انجام می‌دهد. با وجود نمایندگی‌های فعال ما در نقاط مختلف کشور، هرگز نگران تداوم خدمات دریافتی نخواهید بود.

0
مشاوره و طراحی
0
نظارت و کنترل پروژه
+0
نصب و راه اندازی
0
مجموع پروژه ها

نمادها و گواهینامه‌ها

اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی
logo-samandehi

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.