اعتماد به فروشگاه سولارگستران

با گسترش کسب و کار در بستر اینترنت، چگونگی اعتماد به فروشگاه‌های اینترنتی از دغدغه های اصلی مشتریان بوده است. اگرچه در فضای ایجد شده، فروشندگان معتبر همواره به ارائه راهکارهایی به جذب اعتماد مشتریان پرداخته اند، اما به دلیل تنوع و گستردگی فضای کسب و کار اینترنتی و تعدد فروشندگان، ممکن است در مواردی رضایت مشتریان حاصل نگردد و تمایل آنان برای خرید از فروشگاه های اینترنتی کاهش یابد. به همین دلیل، فروشگاه سلارگستران همواره با ارائه مجوزها، نمادها و گواهینامه های معتبر در تلاش بوده است تا رضایت مشتریان و خریداران محرتم را جلب نماید.

نمادها و گواهینامه‌ها

کسب مجوزهای کسب و کار و همچنین نماد اعتماد مانند نماد اعتماد الکترونیک و نماد ساماندهی پایگاه های اینترنتی از جمله اقداماتی بوده است که فروشگاه سولارگستران موفق به کسب آن شده و همواره با ارائه مدارک و مستندات لازم و همچنین کیفیت خدمات ارائه شده به مشتریان محترم این مجوزها و نمادهای اعتماد را تمدید و تثبیت نموده است. تمامی فعالیت های فروشگاه تحت مراقبت و نظر این مراجع بوده و همین امر اعتماد مشتریان به گروه فنی ما را روز به روز افزون کرده است.

logo-samandehi
اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی

درگاه پرداخت الکترونیک

درگاه پرداخت الکترونیک از مهمترین ابزارهای مورد نیاز برای فعالیت در کسب و کار اینترنتی می باشد. توسعه کسب و کار اینترنتی بدون وجود درگاه های پرداخت غیر ممکن می باشد. درگاه بانکی ضمن اینکه فرآیند خرید مشتریان از فروشگاه‌های اینترنتی را تسهیل می‌کند، به دلیل فرآیندهای نظارتی که از جانب بانکهای مربوطه بر این درگاه وجود دارد، افزایش اعتماد مشتریان را نیز به همراه خواهد داشت. در همین راستا، فروشگاه سولارگستران اقدام به اخذ درگاه پرداخت اینترنتی از بانک‌های معتبر کشور نموده است.