بازخورد مشتریان

  1. خانه
  2. بازخورد مشتریان

سلام وقت بخیر. خواستم از شما بابت معرفی و ارائه محصول بینظیرتان تشکر کنم. تعطیلات خوبی را داشتیم. اولش باور نمی‌کردیم که اینقدر کارایی دارد…  شماره و سایت شما را جهت خرید به چندتا از همسایه ها دادم… بازم ممنون

عبداله اسکندری جم

خریدار

با درود. قریب به 6 ماه از نصب سیستم بنده میگذره. از مجموعه شما بابت خدمات پشتیبانی و پاسخگوییتون خیلی سپاسگزارم. هر زمان تماس گرفتیم پاسخگو بودید و در مواقع نیاز گروه اجرایی را بدون اخذ هزینه ای برای بررسی حضوری اعزام کردید.

امجدی پور

کارفرما

ممنون بابت خوش قولیتون – محصولی که خریداری کرده بودم در زمان بسیار کوتاهی به دستم رسید.

میثم محمد میرزایی

خریدار

قیمت مناسب، ارسال سریع، رفتار حرفه ای و مشاوره فنی و راهنمایی حین نصب تجهیز – ممنون از شما واقعا.

احمدپور

خریدار

بنده مالک یک سیستم خورشیدی هستم که متاسفانه اشتباه طراحی شده بود. با راهنمایی تلفنی شما اشکال اطراحی پیدا شد و تونستم سیستمم را اصلاح کنم. 

حاجی پور

مالک

برای نیروگاه ما اینورترها اشکال عملکردی داشتند که بدون مراجعه حضوری و صرفا با مکالمه تلفنی راهنمایی کردید. تسلطتتون تحسین برانگیزه.

مهندس توکلی

مالک نیروگاه

علی رغم اینکه نیروگاه ما  توسط شرکت دیگری نصب شده بود، مشکلاتی در خصوص مانیتورینگ و اتصال به پورتال داشتیم که با راهنمایی شما مرتفع گردید.

کرمانشاهی

مالک نیروگاه

برای مجتمع دامداری مزاحم شما شدیم – طراحی و  اجرای برق خورشیدی را  انجام دادید. سه ساله از سیستم نصب شده بدون مشکلی داریم استفاده می کنیم. 

علی مافی

مشتری

سلام – تشکر از شما بابت مشاوره ای که دریافت کردیم. راهنمایی‌های شما خیلی به روند پیشرفت کار و تصمیم گیری صحیح کمک کرد. ما که بی نهایت ممنون شما هستیم.

خانم مرادی

سرمایه گذار

برای کار تحقیق پایان نامه با شما در ارتباط بودم. ممنون از کمکی که کردید. اگر کمک شما نبود مطمئنا نمیتونستم موضوع پایان نامه را به نتیجه برسونم. 

آرش حمیدی

دانشجو

حتی بعد از 1 سال از نصب سیستم آفگرید برای ویلا، همچنان هر وقت تماس میگیرم و سوالی می پرسم با صبوری جواب دادید و راهنمایی کردید. 

کامران احمدی

خریدار

ممنون از شما هم به دلیل قیمت محصولاتی که ازتون خریداری کردیم و هم به خاطر پشتیبانی که در زمان نصب از شما دریافت کردیم. بابت لطفتون سپاسگزارم. 

مهندس رضایی

خریدار

فهرست